Strana: 1 2 3 4 5 6 7

"Nec Hercules contra plures" aneb každý šermíř na hovno, když nepřátel nerovno.
Datum: 16. - 17. 5. 2015
O uplynulém víkendu jsme pozvedli zbraně i husitské prapory za mistra Jana Čapka ze Sán na Slezskoostravském hradě! Šest vystoupení a čtyři bitvy husité vs. křižáci, no pěkná akce. Mat coby kněz neúnavně kázal početnému husitskému vojsku. Holky si střihly premiéru jejich nového originálního vystoupení "Čekání na purkmistra" a sklidily nemalý ohlas. Sobotní večer zakončil skvělý koncert Clamortis. Děkujeme agentuře Gryff, jmenovitě Sidovi a Drobkovi za pozvání! V neděli jsme dokonce přijali nového člena - Berase. Těšíme se na další podobné akce! Už 6.- 7. června jedeme na dnes už tradiční Historické dny do Kurovic. Fotky zde.

Premiéra "Čekání na pukrmistra" už tento víkend na Slezskoostravském hradě
Datum: 16. - 17.5.2015
O víkendu se zúčastníme Hradní slavnosti k 11. výročí otevření Slezskoostravského hradu! Letos na téma "Odkaz mistra Jana...aneb ...Jan Čapek ze Sán a husité na Slezskoostravském hradě". Zahrajeme naše známé vystoupení a přidáme i něco nového. Naše holky se premiérově představí v zcela novém "Čekání na pukrmistra"! Je se na co těšit. :-) Návštěvníky čeká velmi bohatý program a kromě nás se představí celá řada známých historických skupin. Bude to pecka!

Na Pálení čarodějnic ve Štípě zahořely plameny ohňové show!
Datum: 3. 5. 2015
První letošní vystoupení sezony a premiéra nové ohňové show jsou za námi! Pálení čarodějnic ve Štípě u Zlína se ukázalo jako dobrý trénink před ostrou sezonou. Už se nemůžeme dočkat vystoupení 16. - 17.5. na Slezsko-Ostravském hradě.

Vyrážíme na první vystoupení sezony
Datum: 30. 4. 2015
Ve čtvrtek 30. 4. si první střihneme vystoupení sezony na Pálení čarodějnic ve Štípě u Zlína. V 18:30 dáme naši oblíbenou klasiku "Bez hostinského", tedy historickou pověst z dob husitských válek, která se odehrává na pozadí skutečných historických událostí. V rolí šlechticů Linharta z Fulneka a Oldřicha z Líšnice se poprvé představí někteří z našich nových členů. A na večer máme nachystané jedno překvapení. Tož dojděte se podívat.

Šermířský ples 2015
Datum: 14.2.2015 startujeme v 18:00
Tak jako každý rok pořádáme Šermířský ples. Letos proběhne v sobotu 14. 2. v "Áčku" v centru Zlína (www.music-land.cz, Antonínova 4379, Zlín). Bude to legendární! Všichni jste srdečně zváni. Nezapomeňte - kostýmová povinnost! :))

PF 2015
Všem našim přátelům, kolegům a partnerům přejeme hezké Vánoce a hodně zdraví a úspěchů novém roce.

Novým hejtmanem je Michal "Dub" Březovják
Datum: 7.12.2014
Karel Lajtoch, zakládající člen a hejtman Revertaru se po dvaceti letech fungování skupiny rozhodl předat hejtmanský post mladším kolegům. Dne 7. 12. 2014 byl do funkce nového hejtmana zvolen Michal "Dub" Březovják. Karlovi velmi děkujeme za vše, co v pozici vedoucího skupiny vykonal a Michalovi přejeme hodně sil.

Tréninkový podzim je v plném proudu
Datum: 20.11.2014
Tréninkový podzim si užíváme plnými doušky, přidali jsme více tréninků, nové členy učíme jejich role, staří členové vytváří nové souboje a prostě všechno se tak nějak posouvá do vyšších sfér. Užívejte podzim jako my! Už se těšíme na akce...a nezapomeňte, že tradiční revertarský ples se blíží. :)

Skalické dni 2014 završují sezónu
Datum: 20. - 21. 9. 2014
Místo: Skalica - Festival "Skalické dni 2014"
Späť doma zo Slovenska! Krásná akce Skalické dni 2014! 3 dny, Královské město Skalica, přes 20000 lidí, hromada hudby, kapel i souborů, pěkný královský průvod, naše vystoupení Suchý čert přímo na hlavní stage, spousta vína, burčáku, zábavy, liják jak sviňa (naštěstí trval jen 10 minut) a úžasný koncert Fleretů! Děkujeme agentuře Gryff za pozvání, SHŠ Flamberg společnost u kytary a za support s aparaturou, našim půvabným kolegyním z Via Nemesis za jedinečnou společnost a taneční vystoupení! :) Jo a pozor máme nového člena! Fotky brzy na Facebooku!

Poprvé vystoupíme na festivalu "Skalické dni"
Datum: 20. - 21. 9. 2014
Místo: Skalica - Festival "Skalické dni 2014"
Na rychlo nám přišlo pozvání na vystoupení u našich slovenských sousedů. Proto o víkendu jedeme na festival tradicí, hudby a zábavy SKALICKÉ DNI 2014! Zahrajeme téměř vše z našeho repertoáru, přidáme souboje a historický průvod. To bude zase víkend hodný svého jména! Info na www.skalickedni.sk

Strana: 1 2 3 4 5 6 7
počítadlo.abz.cz
Provoz těchto stránek
sponzoruje firma IT-help
© Revertar 1994-2024 shsrevertar@gmail.com